Visiems mūsų gaminiams suteikiama 1 metų garantija!

Gultai šunims

Rgp 8, 2021 | Straipsniai ir naudingi patarimai

Gultai šunims, kaip ir žmogui lova – ypatinga detalė. Kiekvienam svarbu turėti patogią vietą pailsėti. Prieš renkant guolį savo augintiniui, reikia surasti tinkamą vietą namuose, kur jis ilsėsis ir miegos. Rekomenduojama stebėti, kokią vietą šuo pats sau išsirinks. Jei augintinis išsirinko netinkamą vietą, šeimininkas turėtų jam padėti. Svarbiausia, kad šuns gulto vieta būtų jauki, šilta ir komfortiška. Juk tai bus nuolatinis jo gyvenamasis kampelis.

Daugelis šeimininkų iš meilės leidžia augintiniams miegoti savo miegamajame. Tačiau tai nėra geras pasirinkimas. Jei šeimininkai nori, kad šuo būtų kuo arčiau jų, guolį gali padėti šalia įėjimo į miegamąjį. Jei nėra tokios galimybės, vietą reikia parinkti kitame kambaryje ir padėti šalia kokį nors šeimininko daiktą, kad šuo jaustų jo kvapą.

Kai šunelis jau turi savo vietą, jam reikia gulto. Mūsų gultai pagaminti iš patvarios impregnuotos medžiagos kodura PVC 100% poliesteris, turinčios didelį atsparumą drėgmei, purvui ir braižymui, puikiai tinka naudoti namuose, uždaruose voljeruose, transportavimo krepšiuose ir būdose. Gultų viduje yra elastinis putų poliuretano (porolono) užpildas.Visų gultų apvalkalai yra nuimami, gultų apvalkalus galima plauti 30°C temperatūroje.